Oferta


Herbata
Wszędzie na świecie pije się więcej herbaty niż jakiegokolwiek innego napoju. Większość z nas rozpoczyna dzień od filiżanki aromatycznej herbaty. A nasza firma pragnie sprostać różnorodnym gustom Klienta, stąd też bogata oferta herbaciana. Zmieniamy ją w zależności od pory roku. I tak zimą królują herbaty korzenne, rozgrzewająca, zaś z nadejściem wiosny oferujemy lekkie i pełne owoców.Wybór pozostawiamy Klientom a ich opinie są dla Nas niezwykle ważne.
Kawa
Kawa zawsze była uważana za napój wyjątkowy i nie zmieniło się to do dziś. Bo przecież każde spotkanie rozpoczyna się od filiżanki kawy a kończy….
Kawa wyostrza zmysły rozbudza namiętność i nadaje sens życiu. Dlatego też zapach świeżo palonej kawy unosi się w naszych sklepach. A półki uginają się pod ciężarem ziaren z różnych światowych plantacji.Znajdziecie też u Nas kawy smakowe i rozpuszczalne.

 

Porcelana
Krucha delikatna stanowi niewątpliwie dzieło sztuki. Porcelana inspirowana jest motywami roślinnymi, klasyką….
Jest obecna w naszym życiu na co dzień. Z tej pasji i zachwytu staramy się sprowadzić dla Państwa najlepsze światowe marki porcelanowe. Ale też tradycyjne polskie firmy, które od lat królują na naszych stołach

 

Akcesoria
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i służąc radą w przygotowaniu dobrego naparu kawowego lub herbacianego oferujemy całą różnorodność akcesoriów do jej parzenia. Znajdziecie Państwo w naszych sklepach dzbanki i kubeczki, sitka i zaparzacze, filtry i wszystko to co ułatwi nam wydobycie pełni smaków i aromatów.

 

Oferowane marki produktów: