logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.
FOLLOW US
Top
 

O firmie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore
Assam Galeria Grafica

SKLEP Z KAWĄ I HERBATĄ

Galeria Rzeszów
ul Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów
tel. 605-428-426
Assam Galeria

KAWY I HERBATY ŚWIATA

Galeria Graffica
ul. Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów
tel. 605-428-427
assam 25lat

ASSAM – OFERTA CATERINGOWA

Wydarzenia kulturalne
Jubileusze i festiwale
Bankiety okolicznościowe
Konferencje i spotkania biznesowe

169

Gatunków herbat

356

Akcesoriów i dodatków

52

Smaki kawy

Assam Sklep z herbatą i kawą

Sklep z herbatami Rzeszów od 1996 roku

Firma powstała w roku 1996. Wtedy to w sposób niezwykły zachwycił nas zapach kawy w jednej z krakowskich kawiarni… i tak rozpoczęła się nasza przygoda z tym pachnącym biznesem. Podjęliśmy pierwotnie współpracę z franchisingową firmą „Pożegnanie z Afryką”. Po kilku latach za namową naszych Klientów, chcąc poszerzyć ofertę o herbaciany asortyment rozpoczęliśmy pracę pod marką „ASSAM”. Czerpiąc z dotychczasowych doświadczeń chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie każdy smakosz, koneser lub amator picia herbaty czy kawy odnajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Postawiliśmy na wykwalifikowany personel, który doradzi odpowiedni gatunek orientalnego napoju do Państwa wymagań. Obecnie w swojej atrakcyjnej ofercie posiadamy blisko 170 herbat z różnych regionów świata. Wśród nich znajdziecie: herbaty czarne, zielone, Pu-erh, Rooibosy oraz mieszanki suszów owocowych. Wraz z nadejściem nowej pory roku częściowo zmieniamy asortyment, aby wciąż na nowo zaskakiwać smakiem.

Sklep z kawą Rzeszów – praktyczne akcesoria do parzenia kawy i herbaty

Nasi Klienci mogą wybrać swoją ulubioną kawę lub stworzyć własną mieszankę spośród 50 różnych smaków i plantacji. Zaś całości klimatu dopełniają akcesoria niezbędne podczas rytuału parzenia tych jakże wspaniałych napoi dnia codziennego. Z pewnością ciekawa gama młynków, zaparzaczy, kubków, filiżanek i dzbanków pomoże wydobyć pełen aromat z parzonych liści i ziaren.

Kawy i herbaty zamieniamy w niepowtarzalne i eleganckie upominki

Oferujemy również prezenty okazjonalne, zestawy ślubne oraz firmowe. Realizujemy zamówienia dla firm, tworząc atrakcyjne kosze prezentowe i dedykowane upominki. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej uświetniającej liczne spotkania biznesowe, prezentacje, festiwale i tym podobne imprezy. Z dumą przekazujemy, iż od ponad 20 lat melomani Łańcuckiego Festiwalu Muzycznego w przerwach koncertów piją naszą kawę i herbatę. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje biznesowe. Nasi “Stali Klienci” mogą liczyć na korzystne rabaty. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.