logo
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.
FOLLOW US
Top
 

Herbata

Featured Post
herbata
4 Lis

Herbata

Herbata – to brzmi jak zaproszenie…

Sklep z herbatą w Rzeszowie – Assam

W dzisiejszych czasach żyjemy intensywnie i szybko… Często kupujemy herbatę, jako codzienny napój, bez większego zastanowienia, sięgając po przypadkowe pudełko na sklepowej półce. A jednak napój ten ma niezwykle fascynującą i atrakcyjną historię. Dlatego może warto poszukać tego jedynego ulubionego smaku, który zostanie z nami na dłużej? Smaku, który pozwoli nam na chwilę zadumy, refleksji i przede wszystkim miłego odpoczynku. Dajemy Państwu taką właśnie możliwość w naszych sklepach z herbatą. Dodatkowo o każdej porze roku zmieniamy dla Was mieszanki i wyszukujemy tych najciekawszych aromatów i smaków, którymi można rozkoszować się przez bardzo długie chwile.

Herbata z najbardziej atrakcyjnych plantacji świata

Z wielką starannością dobieramy i wciąż poszukujemy idealnych plantacji, które dostarczą nam herbatę w najlepszym gatunku. Nasze ponad 25-letnie doświadczenie pozwala na szczegółową selekcję, aby na półkach sklepów Assam znalazły się tylko godne polecenia produkty. Ale też wieloletnia współpraca z Klientami pozwala nam poznać Państwa gusta i preferencje.

Najlepsze herbaty Rzeszów – TOP 10

A oto lista 10-ciu herbat najchętniej kupowanych przez regularnie odwiedzających nas smakoszy:

1. herbata owocowa – Grenada

2. herbata owocowa – Wiśnie w Rumie

3. herbata zielona – 8 Skarbów Shaolin

4. herbata zielona – Mango Tango

5. czarna – Malina z Żurawiną

6. czarna – Earl Grey Superior

7. czarna tradycyjna – Golden Beauty nr 1

8. czarna tradycyjna – Yunan Bleck Nedle

9. Rooibos Kalahari

10. Yerba Mate IQ

Zapraszamy do nas na zakupy. Z pewnością spośród ponad 170 gatunków też znajdziecie swój ulubiony smak i aromat herbaty.